Мезотерапія в трихологіі

Трихологія - це сучасний напрям в медицині, сфокусоване на здоров'я і захворюваннях волосся і волосистої частини голови, що включає і застосування практичних методів їх лікування.

Мезотерапия краматорск Експерт-Клінік

Одним із дієвих технік лікування волосся і шкіри голови в трихологіі є мезотерапія. Вона застосовується, як спосіб монотерапії, так і як складова комплексного лікування, оскільки до складу ампул для мезотерапії входять вітамінні коктейлі, рослинні фітоестрогени, блокатори дигидротестостерона (попередник тестостерону, що сприяє алопеції).

У препаратах для мезотерапії містяться речовини, які:

 

  • поліпшують структуру і стимулюють ріст волосся;
  • активізують локальне кровообіг;
  • оздоровлюють шкіру волосистої частини голови;
  • для профілактики випадіння волосся та ін.

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія - це техніка мікроін'єкцій для внутрішньошкірного або підшкірного введення препаратів для усунення або зменшення симптоматики захворювань шкіри і волосся. Активні біологічні речовини, які використовуються в мезотерапії, присутні і в популярних косметичних масках і кремах, проте традиційний спосіб транспортування даних компонентів (втирання, нанесення на шкіру) не забезпечує їх проникнення в її глибокі шари, а впливає виключно на поверхню.

Перевагою мезотерапії є можливість доставки необхідних речовин безпосередньо до клітин шкіри, що здійснюється за допомогою мікроуколов тонкою голкою спеціального шприца.

Ефективність мезотерапії обумовлена не тільки дією самих речовин, але і микротравмами від голки, які утворюються при проколі шкіри. Мікротравми стимулюють фізіологічні процеси регенерації, посилено виробляючи відповідні біологічні молекули. Крім оновлення пошкодженої поверхні шкіри, відбувається активізація мікроциркуляції крові і дихання клітин.

Як проводиться мезотерапія волосся?

Процедура мезотерапії волосся в медичному центрі ЕКСПЕРТ-КЛІНІК виконується кваліфікованим лікарем-трихологом. Коктейль з лікувальних препаратів вводиться за допомогою шприца для мікроін'єкцій з дотриманням всіх санітарних норм. Вістря тонкої голки терапевтично впливає на шкіру голови і волосся, але при цьому не доставляє пацієнтові неприємних відчуттів.

Ваше ім'я  
Контактний телефон  

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?