Ультразвукова (УЗД) діагностика суглобів

УЗД суглобів - інструментальна неінвазивна методика діагностики опорно-рухового апарату. Процедура безпечна і безболісна, можна проводити багаторазово. В процесі вивчається опорно-рухова система, проводиться діагностика статистичних і динамічних досліджень.

Для чого роблять УЗД суглобів?

Узі суглобів виконується для вивчення структури і стану суглоба, одночасно обстежуються тканини, розташовані навколо них. Діагностична методика відноситься до категорії поширених і популярних процедур, оскільки відсутні негативні наслідки для організму і простоти проведення.

Обстеження призначається лікарем при виникненні у пацієнта хворобливих відчуттів в області суглобів, при підозрі на запальні процеси в цій галузі, появі хрускоту в процесі руху, травмах, обмеження рухливості і припухлості. Ультразвукове дослідження проводиться для виявлення ревматичних захворювань, особливість полягає в тому, що патології виявляються на ранніх стадіях. Під контролем діагностики виконуються хірургічні втручання.

Що показує УЗД суглобів ?

Ультразвукове дослідження проводиться для вивчення тканини, які неможливо виявити рентгенівським випромінюванням. Одночасно перевіряється стан м'язів, хрящів, суглобових сумок, сухожиль в будь-якій частині тіла пацієнта. Лікар для порівняльного аналізу проводить сканування ультразвуком відразу двох суглобів, що дозволяє поставити діагноз.

Види ультразвукового дослідження суглобів

В медичному центрі ЕКСПЕРТ-КЛІНІК  проводяться наступні види УЗД суглобів:

 

  • гомілковостопного
  • плечового
  • тазостегнового
  • колінного
  • стопи 
  • лучезапястного

Різниця рентгена та УЗД

Сканування рентгенівськими променями використовується в травматології, в ході обстеження виявляються патології кісткової тканини. В процесі ультразвукового сканування оцінюється стан кісток, зв'язкового апарату, хрящів, синовіальної сумки, суглобових поверхонь.

Перевага ультразвукової діагностики в нешкідливості для людського організму. Рентген впливає іонізуючої радіацією на організм і заборонений до проведення для вагітних жінок. Враховується променеве навантаження, отримане в ході обстеження.

Для запису на УЗД суглобів телефонуйте  099 190 85 00

                                                                       050 190 20 85

                                                                       098 442 71 33

Ваше имя  
Контактный телефон  
Стоимость какой услуги Вас интересует?  

УТОЧНИТИ ВАРТІСТЬ